Wolicie słuchać niż czytać? Mamy coś dla Was! Przed Wami pierwsze dwa odcinki podcastu. Łącznie będzie ich sześć, więc wypatrujcie dalszego ciągu.

W pierwszym odcinku mówimy o mowie nienawiści. To pojęcie nadal jest dla nas stosunkowo nowe i nie wszyscy wiedzą, o co w tym chodzi. Mamy nadzieję, że nasz materiał pomoże Wam zrozumieć to niełatwe zagadnienie.

W drugim odcinku usłyszycie opowieść o murach. To nagranie może być uzupełnieniem do scenariusza lekcji dla najmłodszych z naszej niedawnej publikacji, ale można go też posłuchać jako samodzielnego materiału.

Mamy nadzieję, że oba odcinki przykują waszą uwagę i wrócicie do nas po więcej 😊

MOWA NIENAWIŚCI

Zapraszamy Państwa do rozmowy o tym, czym jest mowa nienawiści. Zastanowimy się czy jest nią z definicji każda negatywna opinia, a także nad tym, jakie skutki może za sobą nieść.

MURY

Zapraszamy słuchaczki i słuchaczy do przyjrzenia się funkcjom, jakie mury pełniły i pełnią na przestrzeni dziejów, a także jakie skutki za sobą niosą. Użyjemy do tego przykładów historycznych.

Poscasty zostały przygotowany w ramach projektu „Razem mimo różnic”, prowadzonego wspólnie przez Stowarzyszenie Pro Humanum i Fundację Inicjatywa Dom Otwarty, który realizowany jest z dotacji programu Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Skip to content