Masz problem? Rusza Infolinia Konsumencka

Masz problem? Pomożemy! Rusza nasza Infolinia Konsumencka 800 889 866

W grudniu 2014 roku zmieniło się prawo konsumenckie. Jeśli masz problem i potrzebujesz porady to możesz ją teraz otrzymać dzwoniąc na bezpłatny numer Infolinii Konsumenckiej: 800 889 866.

Stowarzyszenie Konsumentów Polskich razem z Fundacją Konsumentów uruchomiło dziś Infolinię Konsumencką, która jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00. Każdy z nas-konsumentów, mających problem z przedsiębiorcą, może zwrócić się po darmową poradę prawną dzwoniąc pod bezpłatny numer 800 889 866. Porady nie będą natomiast udzielane przedsiębiorcom.

“Często nie jesteśmy pewni, jak się zachować, kiedy źle potraktowano nas w sklepie, wykonawca mebli kuchennych wziął zaliczkę i zniknął, a sprzedawca nie chce przyjąć reklamacji butów, bądź cieknącego czajnika elektrycznego. Teraz mamy możliwość bezpłatnego uzyskania odpowiedzi na te i podobne pytania od prawników ze Stowarzyszenia Konsumentów Polskich. Poprzez uruchomienie Infolinii chcemy zachęcić nas wszystkich – konsumentów do odważnego egzekwowania swoich praw” – mówi Grażyna Rokicka, prezes Stowarzyszenia Konsumentów Polskich.

Projekt finansowany jest ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Szczegółowe informacje o projekcie znajdziemy na stronie Stowarzyszenia Konsumentów Polskich tutaj.

Dołącz do konsumentów na www.facebook.com/konsumenci 

Skip to content