Dołącz do wideokonferencji z pracowniczką PAH w Somalii

Serdecznie zapraszamy na ostatnią już w tym roku szkolnym wideokonferencję w Kampanii Niosę Pomoc.

Tym razem będziecie mieli okazję rozmowy z Anną Geller, starszą koordynatorką projektów misji PAH w Somalii, która opowie o wyzwaniach związanych z dostępem do wody oraz żywności w tym kraju. Będzie również odpowiadać na Wasze pytania. Zachęcamy do skorzystania z jej wiedzy dotyczącej pomocy humanitarnej, koordynacji projektów pomocowych czy też sytuacji w Somalii.

Wideokonferencja odbędzie się w środę, 7 czerwca w godzinach 18:30 – 20:00. Do udziału wymagana jest aktualna wersja programu Skype. Formularz rejestracyjny znajdziecie tutaj

Spotkanie towarzyszy kolejnej edycji akcji Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc. Dwa lata temu Pan Krzysztof Ponikowski, nauczyciel ze szczecińskiej szkoły, zaapelował do szkół o rezygnację z wręczania kwiatów na zakończenie roku szkolnego i przekazanie zaoszczędzonych pieniędzy na pomoc Nepalkom i Nepalczykom, którzy ucierpieli w wyniku trzęsienia ziemi w 2015 roku. Efekt był niezwykły – szkoły zebrały 200 000 złotych, dzięki którym mogliśmy odbudować zniszczoną szkołę Pancha Kanya.

W ramach tegorocznej akcji chcemy odpowiedzieć na kryzys żywnościowy w dotkniętej suszą Somalii oraz w Sudanie Południowym, w którym toczący się konflikt zbrojny doprowadził do ogłoszenia klęski głodu w stanie Unity. Razem z Wami możemy zrobić więcej! Serdecznie zapraszamy do udziału -> http://bit.ly/zamiastkwiatka.

Skip to content