• Ryzyko kulturowe w organizacji w erze globalizacji

  Mimo nam poinformować, że Stowarzyszenie Pro Humanum jest partnerem w projekcie „Ryzyko kulturowe w organizacji w erze globalizacji – kompetencje a rzeczywistość”.

 • Wyzwania i zagrożenia pracy w NGO i nieformalnych ruchach społecznych. Sondaż

  W ostatnich latach rośnie  presja na środowisko organizacji pozarządowych Przyczynia się do tego zarówno zwiększająca się polaryzacja społeczeństwa, jak i narastające problemy natury finansowo-organizacyjnej NGO-sów. Swoją cegiełkę dokładają powszechny hejt, a nawet akty przemocy fizycznej.

 • Bezpłatne Poradnictwo Prawne i Wsparcie Psychologiczne

  Jeśli doświadczasz dyskryminacji lub czujesz, że zagraża Ci dyskryminacja ze względu na płeć, pochodzenie etniczne, kolor skóry, niepełnosprawność, orientację seksualną, wyznanie lub inne przesłanki,

 • Afrykańska układanka

  Miło nam oddać do Państwa dyspozycji nową publikację pod tytułem Afrykańska Układanka, traktującą o problemach wspołczesnej Afryki w kontekście wielokulturowym.

 • Oświadczenie Zarządu z dn. 22.08.2019

  W ostatnich dniach w mediach mamy do czynienia z kampanią oszczerstw pod adresem prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego PRO HUMANUM.

 • V Warszawskie Dni Różnorodności

  Mamy dla Was świetne wieści ! Nasz projekt na organizację V Warszawskich Dni Różnorodności spotkał się z uznaniem komisji Centrum Komunikacji Społecznej, uzyskał wsparcie i współfinansowanie urzędu Miasto Stołeczne Warszawa i … MAMY TO!

Sorry, nothing found.

Font Resize